از روش‌ های سریع و دقیق برای بررسی مشکلات فک و دندان، استفاده از عکس رادیولوژی دندان می‌ باشد. در حوزه دندانپزشکی استفاده از رادیولوژی دندان بسیار رایج است. رادیولوژی دندان یا رادیوگرافی دندان در انواع رادیوگرافی داخل دهانی و نوار اشعه ایکس درون دهان انجام می‌ گیرد. با توجه به بررسی ساختار فک و دندان بر اساس نظر پزشک انواع رادیولوژی دندان و تصویربرداری از فک و دندان‌ ها انجام می‌ شود. مرکز تخصصی رادیولوژی دکتر نکیسا ایل بهترین خدمات رادیولوژی دندان را به شما ارائه می‌ کند.

کاربرد رادیولوژی دندان

رادیولوژی دندان یا رادیوگرافی دندان برای کودکان و بزرگسالان انجام می‌ گیرد و با توجه به نظر پزشک این عکاسی مورد استفاده قرار می‌ گیرد. برای مواردی مانند پوسیدگی دندان‌ ها ، تحلیل استخوان در فک، وضعیت موقعیت دندان‌ ها، آبسه، پوسیدگی دندان، رویش دندان عقل، دندان نهفته و سایر موارد از رادیولوژی دندان استفاده می‌ شود. زمانی که تصویر رادیوگرافی دندان آماده شد ، پزشک آن را بررسی می‌کند و موارد لازم را به بیمار می‌ گوید. همچنین بر اساس تصویر رادیولوژی دندان می‌دتواند در مورد درمان بیمار تصمیم گیری کند. در واقع بدون استفاده از رادیولوژی دندان تصمیم گیری برای مشکلات دهان و دندان به سختی انجام خواهد گرفت زیرا در مواردی پزشک اطلاعات لازم را در خصوص ساختار های داخلی فک در اختیار ندارد و استفاده از رادیولوژی دندان به پزشک کمک می‌ کند که از این موارد مطلع شود. استفاده از رادیولوژی دندان موجب تشخیص بهتر توسط متخصصین شده است و درمان به صورت مطمئن انجام می گیرد و روند درمان نیز با استفاده از تصویربرداری قابل بررسی است.

مرکز تخصصی دکتر نکیسا ایل یکی از مراکز ارائه دهنده خدمات رادیولوژی دندان سعادت آباد است که بهترین خدمات رسانی را به مشتریانش ارائه می‌ کند. در این مجموعه انواع خدمات تصویر برداری فک و صورت با کیفیت بالا ارائه می شود‌.

 

مرکز رادیولوژی تخصصی دکتر نکیسا ایل 

تلفن: 9-22094378 021

آدرس: سعادت آباد، میدان کاج به سمت چهارراه شهرداری، خیابان سرو غربی، ابتدای خیابان مروارید، ساختمان مروارید، پلاک 2، طبقه 2، واحد 14

 

ایمیل :
مبلغ : تماس بگیرید
وب سایت :
آدرس :
به این آگهی امتیاز بدهید :
10 / 10
از 1 کاربر

تماس با آگهی دهنده

شماره تماس شما : *
متن پیغام شما : *
تصویر امنیتی :

مشخصات آگهی

اضافه به علاقه مندی ها
تعداد بازدید : 74
نمایش همه
علاقه مندی ها ()