زغال جهرم از انواع مرغوب‌ ترین زغال‌ ها در کشورمان است. یکی از ویژگی‌ های زغال لیمو جهرم که موجب تمایز آن با سایر زغال‌ ها شده روش تولید این زغال می‌ باشد. یرای تولید زغال لیمو جهرم از سوخت‌ های فسیلی و آتش مستقیم استفاده نمی‌ شود. بخش عمده تولید زغال لیمو جهرم در شهرستان جهرم انجام می‌ گیرد. همچنین زغال لیمو جهرم به دلیل اینکه کیفیت بسیار خوبی دارد در سراسر کشور به فروش می‌ رسد. فروش زغال لیمو جهرم از طریق این مجموعه انجام می گیرد. 

زغال لیمو جهرم چیست ؟

زغال لیمو جهرم یکی از انواع زغال جهرم است که سیاه و براق بودن آن مشخصه اصلی آن می‌ باشد همچنین این زغال‌ ها بدون شکاف هستند. در تولید زغال لیمو جهرم به حرارت و فشار حرارتی زیادی نیاز است. مرکز سالار سوز جنوب از عرضه کنندگان زغال لیمو جهرم می‌ باشد که انواع زغال‌ ها را با کیفیت بسیار عالی ارائه می‌ نماید. برای خرید زغال لیمو جهرم از طریق این مجموعه با بهترین قیمت خریدتان را انجام دهید.

زغال لیمو جهرم  به صورت آرام می‌ سوزد و این زغال‌ ها ماندگاری بسیار خوبی دارند. عدم ایجاد سرگیجه از مشخصات زغال لیمو جهرم  است. زغال لیمو جهرم تراکم بالایی دارد و همین موجب  می شود که دمای بالایی در زمان استفاده داشته باشد.

 خرید زغال لیمو جهرم مرغوب

زغال لیمو جهرم علاوه بر شهرستان جهرم در سایر شهر ها به فروش می‌ رسد زیرا این زغال‌ ها بسیار پرمصرف هستند. زغال لیمو جهرم به دلیل دوام بالایی که دارد استفاده از آن کاملاً به صرفه می‌ باشد. این زغال‌ ها که به رنگ مشکی براق هستند، بدون دود و خاکستر بوده و موجب سرگیجه نمی‌ شوند. فروش از زغال لیمو جهرم و انواع زغال‌ ها از طریق مرکز سالار سوز جنوب به صورت اینترنتی انجام می‌ گیرد. برای خرید زغال لیمو جهرم به سایت این مجموعه معتبر مراجعه نمایید و خریدتان را به صورت مطمئن از این مرکز انجام دهید.

سالار سوز جنوب 

آدرس : تهران _ شهران_ بلوار کوهسار_ جاده امام زاده داود_ سولقان_ کشار_ کشار سفلی _انبار سالارسوز جنوب

تلفن :44394826-021   -    09125309837

ایمیل :
مبلغ : تماس بگیرید
وب سایت :
آدرس :
به این آگهی امتیاز بدهید :
10 / 10
از 1 کاربر

تماس با آگهی دهنده

شماره تماس شما : *
متن پیغام شما : *
تصویر امنیتی :

مشخصات آگهی

اضافه به علاقه مندی ها
تعداد بازدید : 183
نمایش همه
علاقه مندی ها ()