رادیولوژی فک و صورت شاخه‌ ای از تصویر برداری پزشکی می‌ باشد که از اشعه ایکس استفاده می‌ شود تا ساختار های داخلی فک و صورت مشاهده شود. مرکز رادیولوژی فک و صورت دکتر نکیسا ایل سال هاست در زمینه ی تصویر برداری سی تی اسکن دندان، سی بی سی تی و.... فعالیت دارد و با ارائه ی خدمات عالی رضایت مراجعین را به دست آورده است.

استفاده از خدمات رادیولوژی فک و صورت سعادت آباد  برای شناسایی کیست دندان، تشخیص عفونت‌ ها و التهاب‌ ها، بررسی دندان‌ ها و ساختار های اطراف می‌ باشد. برای برنامه‌ ریزی درمان‌ های جراحی و ارتودنسی از رادیولوژی فک و صورت استفاده می‌ شود. برای درمان مسائل مرتبط با فک و صورت از رادیولوژی فک و صورت توسط پزشکان و متخصصان استفاده می‌ شود. این تصاویر موجب می‌ شود تا تغییرات ساختاری و جزئیات آن مشخص شود. استفاده از رادیولوژی فک و صورت از تکنیک‌ هایی است که موجب تشخیص بهتر پزشکان در مورد انواع مسائل مرتبط به فک و صورت شده است.

برای ارزیابی قبل از درمان می‌ توان از تصاویر رادیولوژی فک و صورت استفاده کرد که وضعیت ابتدایی بیمار بررسی شده و مشخص شود که ساختار ها و بافت صورت به چه صورت است. همچنین بررسی تغییرات درمانی به وسیله این نوع رادیولوژی این امکان را می‌ دهد که پزشک بتواند تغییرات ساختار های استخوانی و بافتی را مشاهده و بررسی کند. بنابراین پزشک می‌ تواند درمان‌ های لازم برای تغییرات ایجاد شده را به راحتی انجام دهد. تعیین تغییرات در تراکم استخوان و پیش بینی نتایج درمان به واسطه رادیولوژی دندان سعادت آباد امکان‌پذیر خواهد بود که بتوان مشاهده کرد که آیا اهداف درمانی مورد نظر محقق شده است یا خیر. از طریق مرکز رادیولوژی فک و صورت دکتر نکیسا ایل می‌ توانید انواع تصویر برداری فک و صورت را انجام دهید.

 مرکز رادیولوژی تخصصی دکتر نکیسا ایل 

 تلفن: 9-22094378 021

آدرس: سعادت آباد، میدان کاج به سمت چهارراه شهرداری، خیابان سرو غربی، ابتدای خیابان مروارید، ساختمان مروارید، پلاک 2، طبقه 2، واحد 14

ایمیل :
مبلغ : تماس بگیرید
وب سایت :
آدرس :
به این آگهی امتیاز بدهید :
10 / 10
از 1 کاربر

تماس با آگهی دهنده

شماره تماس شما : *
متن پیغام شما : *
تصویر امنیتی :

مشخصات آگهی

اضافه به علاقه مندی ها
تعداد بازدید : 181
نمایش همه
علاقه مندی ها ()