به منظور انتقال قدرت از محرک به قطعات متحرک از کوپلینگ استفاده می‌ شود. کوپلینگ‌ ها در صنایع به عنوان عنصر مهمی در انتصار و انتقال حرکت و قدرت بین محور ها می‌ باشند. در صنایع مختلف از قبیل صنعت خودرو ،صنایع نفت و گاز ،صنایع مکانیکی، الکترونیکی، صنایع لاستیکی و... از این کوپلینگ استفاده می‌شود. با توجه به اهمیت کوپلینگ‌ ها و نقش مهم آن در صنایع و تجهیزاتی که به کار می‌ بریم، استفاده از کوپلینگ مناسب بسیار مهم است. همانطور که گفتیم کوپلینگ‌ ها انواع مختلفی دارند که با توجه به استفاده‌ ای که از هر یک از کوپلینگ ها می‌ شود، می‌ توان نوع مناسبی را انتخاب نمود.

فروش کوپلینگ فلزی از طریق مجموعه شرکت کیهان افزار زاگرس با مناسب‌ ترین قیمت عرضه می‌ شود و شما می‌ توانید خرید کوپلینگ فلزی را با کیفیت عالی از طریق مجموعه انجام دهید.

کوپلینگ فلزی چیست؟

 به طور کلی کوپلینگ‌ ها به معنای اتصال دهنده بین دو قطعه می‌ باشند. کوپلینگ‌ ها قطعات مکانیکی هستند که نیرو و گشتاور را از شافتی به شافت دیگر انتقال می‌ دهند. کوپلینگ‌ ها در انواع کوپلینگ فلزی یا کوپلینگ صلب و کوپلینگ لاستیکی یا کوپلینگ انعطاف پذیر می‌ باشند. هر یک از این کوپلینگ‌ ها با توجه به ویژگی که دارند در صنایع مختلف مورد استفاده قرار می‌ گیرند. استفاده از کوپلینگ فلزی در صنعت دارای کاربرد های گسترده‌ ای می‌ باشد. از کوپلینگ فلزی زمانی استفاده می‌ شود که دو شفت هم راستا باشند و دارای تفاوت در زاویه نباشند. با توجه به تنوع کوپلینگ‌ های فلزی باید در زمان خرید کوپلینگ فلزی به مدل آن توجه داشته باشید.

شرکت کیهان افزار زاگرس در زمینه فروش کوپلینگ فلزی فعالیت دارد و می‌ توانید از طریق این مجموعه انواع کوپلینگ مورد نیاز را تهیه کنید.

شرکت کیهان افزار زاگرس  

آدرس : تهران - شاد آباد - خیابان 17 شهریور - تقاطع بلوار طاووس - مجتمع تجاری آوا جنرال - راسته ی خیام - واحد 453

ایمیل: keyhan.afzar@gmail.com

شماره تماس : 09392154719 - 09169005031                  

فکس : 40669296-021

 

ایمیل :
مبلغ : تماس بگیرید
وب سایت :
آدرس :
به این آگهی امتیاز بدهید :
10 / 10
از 1 کاربر

تماس با آگهی دهنده

شماره تماس شما : *
متن پیغام شما : *
تصویر امنیتی :

مشخصات آگهی

اضافه به علاقه مندی ها
تعداد بازدید : 79
نمایش همه
علاقه مندی ها ()