در صنعت از سنسور های مختلف استفاده می‌ شود که یکی از این سنسور ها ، سنسور القایی می‌ باشد. سنسور القایی از دسته‌ بندی سنسور های بدون تماس می‌ باشد. استفاده از سنسور القایی به دلیل شناخت اشیا فلزی می‌ باشد. سنسور القایی یک سیم پیچ القایی دارد که میدان مغناطیسی ایجاد می‌ کند. شناخت فلزات به وسیله سنسور القایی به این صورت است که زمانی که فلزی وارد میدان مغناطیسی سنسور القایی می‌ شود، امواج میدان مغناطیسی موجب به هم ریختگی شده و این آشفتگی سنسور القایی ، وجود اجسام فلزی را اطلاع می‌ دهد. سنسور القایی موجب تشخیص اشیا فلزی می‌ شود و کارکرد این سنسور ها به صورت غیر تماسی می‌ باشد.

فروش سنسور القایی و انواع سنسور ها توسط مجموعه تهران اتوماسیون با بهترین کیفیت و ارزان‌ ترین قیمت عرضه می‌ گردد. برای خرید سنسور القایی از طریق این مجموعه می‌ توانید انواع مختلف این سنسور ها را تهیه کنید.

خرید سنسور القایی

 از سنسور القایی در موارد مختلف همچون حمل و نقل ، خطوط مونتاژ، رباتیک و غیره مورد استفاده قرار می گیرند. سنسور القایی دارای دقت بالا و حساسیت پایین می‌ باشد بنابراین در شرایط مختلف قابل استفاده است. به طور مثال در دمای بالا و رطوبت بالا و غیره می‌ توان از این سنسور ها استفاده کرد. همانطور که گفتیم سنسور القایی با طراحی‌ های مختلف ساخته شده است و از نظر ابعاد بدنه نیز این سنسور ها تنوع زیادی دارند. استفاده از سنسور القایی موجب می‌ شود که این سنسور عملکرد ویژه‌ ای از خود نشان دهد. سنسور القایی دارای سیم پیچ القایی می‌ باشد که میدان مغناطیسی ایجاد کرده و زمانی که فلز وارد این میدان مغناطیسی می‌ شود. نظم امواج را به هم ریخته و به این صورت سنسور القایی متوجه فلز می‌ شود.  فروش سنسور القایی توسط این مجموعه با بهترین کیفیت انجام می گیرد.

 

 تهران اتوماسیون 

آدرس : تهران، لاله زار جنوبی، جنب بانک ملت، پاساژ بوشهری، طبقه همکف، پلاک ۶۷

ایمیل : info@teh-automation.com

شماره های تماس : ۳۳۱۱۷۷۲۳  ۰۲۱ - ۳۳۱۱۷۶۵۱  ۰۲۱ - ۳۳۹۴۴۸۴۲  ۰۲۱

تلفکس : ۳۳۹۴۴۸۱۲  ۰۲۱

شماره واتساپ فروشگاه: ۰۹۱۹ ۹۲۷۶۹۷۹

ایمیل :
مبلغ : تماس بگیرید
وب سایت :
آدرس :
به این آگهی امتیاز بدهید :
10 / 10
از 1 کاربر

تماس با آگهی دهنده

شماره تماس شما : *
متن پیغام شما : *
تصویر امنیتی :

مشخصات آگهی

اضافه به علاقه مندی ها
تعداد بازدید : 83
نمایش همه
علاقه مندی ها ()