در دنیای امروز شاهد تنوع محصولات شرکت‌های خودروسازی هستیم و به طبع آن، همچنین شاهد تقاضا برای خرید خودرو هستیم. متأسفانه وضعیت اقتصادی در ایران، در چند سال اخیر اسفناک شده و سیر صعود قیمت‌های خودرو را شاهد هستیم. در همین راستا، مراکز   خدمات فروش اقساطی پارس خودرو دارای فعالیت گسترده هستند. برخی از افرادی که نیاز به خودروی جدید دارند اما نمی‌توانند هزینه آن را به صورت یکجا پرداخت کنند، می توانند از طرح فروش اقساطی پارس خودرو بهره مند گردند. مجموعه دنیای خودرو متناسب با سابقۀ فعالیت طولانی مدت و سرمایه‌گذاری مناسب قادر به ارائه طرح فروش اقساطی پارس خودرو، ایران خودرو، سایپا، کرمان موتور، گروه بهمن و ... می باشند.

علت ارائه خدمات فروش اقساطی پارس خودرو

مراکز فروش اقساطی پارس خودرو و سایر شرکت‌های خودروسازی اغلب خدمات اقساطی را به دلایل زیر ارائه می‌دهند:

افزایش فروش: ارائه خدمات فروش اقساطی پارس خودرو به مشتریان، می‌تواند باعث افزایش فروش شرکت شود. زیرا بسیاری از افراد توانایی پرداخت هزینه نقد خودرو را ندارند، اما با امکان پرداخت اقساط ماهیانه، قادر به خرید خودرو می‌شوند.

جذب مشتریان جدید: خدمات فروش اقساطی محصولات پارس خودرو می‌تواند مشتریان جدیدی را به شرکت جذب کند که در غیر اینصورت قادر به خرید خودرو نبودند.

تحفظ مشتریان: با اینکه افراد به صورت اقساطی خودرو را خریداری می‌کنند، اما به عنوان مالک خودرو به شرکت متعهد می‌شوند و احتمال تحفظ مشتریان بالا می‌رود. در واقع با ارائه طرح فروش اقساطی پارس خودرو نیز می توان از رکود بازار جلوگیری کرد.

به طور کلی، ارائه خدمات فروش اقساطی برای شرکت‌های خودروسازی یک روش موثر برای جذب و حفظ مشتریان، افزایش فروش و درآمد، و رقابت با سایر شرکت‌ها است. با همین رویکرد، مدیریت مجموعه دنیای خودرو در این مسیر گام نهاده است و توانسته اند  شرایط خرید اقساطی پارس خودرو  منعطف‌تری را به مشتریان پیشنهاد دهند. جهت دریافت مشاورۀ تخصصی نسبت به جزئیات مفاد قرارداد فروش اقساطی خودرو می توانید با کارشناسان فروش ما در ارتباط باشید.

تلفن های تماس:

021-37664

موبایل و واتس آپ : 09224676630

آدرس : اشرفی اصفهانی - سیصد متر پایین تر از پاساژ تیراژه - نبش کوچه زارع - پلاک 108 - نمایشگاه و شرکت دنیای خودرو

ایمیل :
مبلغ : تماس بگیرید
وب سایت :
آدرس :
به این آگهی امتیاز بدهید :
10 / 10
از 1 کاربر

تماس با آگهی دهنده

شماره تماس شما : *
متن پیغام شما : *
تصویر امنیتی :

مشخصات آگهی

اضافه به علاقه مندی ها
تعداد بازدید : 123
نمایش همه
علاقه مندی ها ()