به طور کلی تاریخچۀ سنگ آسیاب به پیش از آغاز سال میلادی می رسد. در واقع در پروسۀ آسیاب دانه های غلات به آرد، از دو سنگ آسیاب همچون سنگ آسیاب دیاموند در ابعاد بزرگ استفاده می نمودند که با حرکت دادن آنها و ریختن غلات از یک سوراخ، می توانستند نیروی لازم را برای آرد نمودن غلات فراهم آورند. به روش های سنتی، یکی از سنگ های آسیاب با استفاده از نیروی آب و یا نیروی انسانی و یا حیوان برای حرکت دادن آن استفاده می نمودند ولی امروزه شاهد فروش سنگ آسیاب دیاموند متناسب با دستگاه های آسیاب برقی می باشیم. تولیدی سنگ آسیاب ولیم به صورت تخصصی در زمینۀ فروش سنگ آسیاب فعالیت می کنند و توانسته اند متناسب با دستگاه های آسیاب صنعتی موفق به تولید سنگ آسیاب دیاموند و سنگ آسیاب ولیم در ابعاد متفاوت شوند.

عوامل تعیین قیمت سنگ آسیاب دیاموند

بنابراین کارخانجات متناسب با دستگاه های آسیابی که طراحی می کنند، می توانند با آسودگی خاطر، سایزهای متفاوتی از سنگ آسیاب دیاموند را خریداری نمایند. بدین ترتیب کاربردی ترین دستگاه آسیاب برقی را می توان در برخی از صنایع استفاده نمود.

با پیشرفت تکنولوژی، توسط برخی از تولید کنندگان دستگاه های آسباب، دستگاه های آسیاب برقی طراحی شد که با استفاده از سنگ آسیاب دیاموند و یا سنگ آسیاب ولیم فرآیند آسیاب صورت می پذیرد. همواره شاهد تقاضای آرد در صنایع مختلف هستیم که کارخانجات تولید ماکارونی، تولید پودر غلات، ادویه و غیره می توانند از مزایای دستگاه های آسیاب برقی استفاده نمایند که تجهیز به سنگ آسیاب دیاموند هستند.

قیمت فروش سنگ آسیاب ولیم و سنگ آسیاب دیاموند بر پایۀ عوامل متعددی تعیین می گردد که می توان به جنس، میزان ضخامت و شفت آن اشاره نمود. بدین ترتیب از طریق تولیدی سنگ آسیاب ولیم به سهولت می توانید مناسب ترین سنگ آسیاب دیاموند و یا سنگ آسیاب ولیم را با کیفیت مرغوب و ماندگاری بالا خریداری نمائید.

سنگ آسیاب ولیم

آدرس : ارومیه - کیلومتر 2 جاده دریا چی چست - 100 متر بعد از سه راه صداقه یا کارخانه پاکدیس - جنب بنگاه مشاور املاک - احمد زاده - داخل گاراژ

ایمیل: youhanyoussef0@gmail.com

شماره تماس : 04432383049، 04432362449، 09121467336

ایمیل :
مبلغ : تماس بگیرید
وب سایت :
آدرس :
به این آگهی امتیاز بدهید :
10 / 10
از 1 کاربر

تماس با آگهی دهنده

شماره تماس شما : *
متن پیغام شما : *
تصویر امنیتی :

مشخصات آگهی

اضافه به علاقه مندی ها
تعداد بازدید : 127
نمایش همه
علاقه مندی ها ()