سیستم اعلام و اطفاء حریق با اهداف مهمی هنگام راه اندازی ساختمان، نصب می گردد. البته در حال حاضر امکان افزودن سیستم اعلام و اطفاء حریق به ساختمانی قدیمی فراهم می باشد. به طور کلی عموم افراد بیش از گذشته تمایل به تأمین امنیت ساختمان دارند و بدین ترتیب به دنبال استفاده از تجهیرات پیشرفته در این حوزه می باشند. با نصب سیستم اعلام و اطفاء حریق به موقع می توان از آتش سوزی صورت گرفته در یک ساختمان مطلع گشت. ضمن آنکه امکان تشخیص محل آتش سوزی در ساختمان با استفاده از پنل کنترل سیستم اعلام و اطفاء حریق میسر می باشد.

شرکت مهندسین هوشمند سازی کارن با اتکاء بر کارشناسان و متخصصین مجرب، توانسته اند موفق به تولید  سیستم اعلام و اطفا حریق حریق گردند و در این حوزه قادر به ارائه بروزترین خدمات به مشتریان خود می باشند.

راه اندازی سیستم اعلام و اطفاء حریق

یک سیستم اعلام و اطفاء حریق متشکل از شبکه ای از دکمه های فشاری، دتکتورهای حرارتی، دتکتور دود، آژیر، دستگاه های هشدار دهنده و ... می باشند. به طور کلی پس از فعال شدن سیستم اتوماتیک تشخیص و اعلام حریق، دستگاه ها یک سری سیگنال هایی را به بخش پنل مرکزی اعلام حریق ارسال می کند و سپس دستگاه های دیداری و شنیداری موجود در سیستم همچون چراغ ها و آژیر فعال می شوند. در عین حال امکان ارسال سیگنال های اعلام آتش به ایستگاه های نظارتی همچون آتش نشانی نیز وجود دارد. با این اوصاف، ساکنین ساختمان های مسکونی نیز بیش از گذشته تمایل به خرید و تجهیز نمودن ساختمان به سیستم اعلام و اطفا حریق هستند. در این صورت با دغدغه های کمتری رو به رو خواهند شد و به میزان قابل توجهی می توانند امنیت ساختمان را تأمین نموده و از افزایش خسارت های مالی و جانی بکاهند.

جهت خرید و نصب سیستم اعلام و اطفاء حریق حرفه ای و هوشمند سازی ساختمان با قیمت مناسب می توانید از خدمات حرفه ای شرکت مهندسین هوشمند سازی کارن بهره مند گردید.

شرکت مهندسین هوشمند سازی کارن

 

ایمیل :
مبلغ : تماس بگیرید
وب سایت :
آدرس :
به این آگهی امتیاز بدهید :
10 / 10
از 1 کاربر

تماس با آگهی دهنده

شماره تماس شما : *
متن پیغام شما : *
تصویر امنیتی :

مشخصات آگهی

اضافه به علاقه مندی ها
تعداد بازدید : 109
نمایش همه
علاقه مندی ها ()