فیلتر شنی از دستگاه های حساس و کاربردی است که در اجرای سیستم های تأسیسات صنعتی، خانگی و استخر مورد استفاده قرار گرفته می شوند. ساخت دستگاه فیلتر شنی به منظور جداسازی ذرات معلق فیزیکی در آب صورت گرفته می شود. علاوه بر آنکه فیلتر شنی کربنی قادر به از بین بردن و حذف بوی نامطبوع و شفاف کردن آب می باشد. خرید فیلتر شنی و نصب آن در مراحل پیاده سازی سیستم های تصفیه آب و فاضلاب لازم است چون درصد خلوص آب تصفیه شده را به میزان قابل توجهی افزایش می دهد. در واقع نقش اصلی تصفیۀ آب به واسطۀ انواع دستگاه فیلتر شنی صورت می گیرد.

در صورت نیاز به راه اندازی سیستم تصفیه آب و فاضلاب صنعتی و همچنین تصفیه خانه استخر می توانید با شرکت اطلس آب هماهنگ نموده و تجهیزات تأسیساتی مورد نیاز خود را چون دستگاه فیلتر شنی، کلرزن، سختی گیر و غیره را با قیمت ارزان و کاملاً تضمین شده تأمین نمائید.

فروش انواع فیلتر شنی و نصب آن

همانطور که می دانید فروش و نصب دستگاه فیلتر شنی جزء یکی از مراحل اصلی سیستم های تصفیه آب و فاضلاب محسوب می شود. در نتیجه نیاز به تخصص افراد مجرب دارید که اطلاعات دقیق نسبت به انتخاب مناسب ترین تجهیزات و همچنین نحوۀ پیاده سازی پکیج داشته باشند.

فیلتر شنی استخری، فیلتر شنی فلزی، فیلتر شنی گالوانیزه، فیلتر شنی اف آر پی و ... برخی از انواع دستگاه فیلتر شنی محسوب می شوند که به صورت افقی و یا عمودی نصب می شوند. متناسب با محل نصب فضای باز و بسته و میزان کیفیت آب خام، از مناسب ترین دستگاه فیلتر شنی که کارکرد بالایی داشته باشد، استفاده می شود.

برای دریافت لیست قیمت فیلتر شنی می توانید با مرکز فروش شرکت اطلس آب تماس بگیرید تا راهنمایی های لازم صورت گیرد.

 

 شرکت اطلس آب  

آدرس : تهران کیلومتر 20 جاده مخصوص جنب شرکت نفت پارس خیابان

    کیمیا پژوهان خیابان مارال رنگ پلاک 118

            فکس 46076976      تلفن  46073396      46076082  021 

      ایمیل atlasab724@gmail.com

ایمیل :
مبلغ : تماس بگیرید
وب سایت :
آدرس :
به این آگهی امتیاز بدهید :
10 / 10
از 1 کاربر

تماس با آگهی دهنده

شماره تماس شما : *
متن پیغام شما : *
تصویر امنیتی :

مشخصات آگهی

اضافه به علاقه مندی ها
تعداد بازدید : 233
نمایش همه
علاقه مندی ها ()