فیلتر شنی از مهمترین تجهیزات صنعتی است که در سیستم تصفیه آب و فاضلاب خانگی، صنعتی، کشاورزی و غیره به کار برده می شوند. خرید و نصب فیلتر شنی توسط افراد متخصص و مجرب صورت می گیرد. با توجه به تعدد سیستم های تصفیه آب و فاضلاب، انواع  فیلتر شنی چون فیلتر شنی فلزی، فیلتر شنی و ماسه ای سریع تحت فشار، فیلتر شنی و ماسه ای آرام، فیلتر شنی گرانشی و غیره به کار برده می شوند.

شرکت اطلس آب بر اساس فشار سیستم های تصفیه آب و فاضلاب اقدام به ساخت فیلترهای شنی با درصد خلوص مختلف می کنند که تناسب بالایی با پکیج تصفیه سازی آب و فاضلاب داشته باشد.

نکات مهم تعیین قیمت فیلتر شنی

همانطور که می دانید عوامل متعددی بر روی قیمت فیلتر شنی وجود دارد. نوع مواد اولیۀ تشکیل دهنده برای فرآیند تصفیه سازی سیستم تصفیه آب، درصد خلوص سیلیس به کار رفته در فیلتر از جمله مواردی هستند که تأثیر مستقیم بر روی قیمت و عملکرد دستگاه فیلتر شنی دارد.

شیر پروانه ای و فلکه ای، شیر دستی چهار کاره و شیر چند کاره تمام اتوماتیک از جمله انواع شیر به کار رفته در سیستم فیلتر شنی و کربنی است که توسط شرکت های سازندۀ تجهیزات تصفیه آب و فاضلاب به کار برده می شوند.

بین کارکرد فیلتر شنی و کربنی فلزی تفاوت های زیادی وجود ندارد و مشابه فیلتر شنی FRP در فرآیند تصفیه سازی آب به کار برده می شوند. محل نصب نازل فیلتر شنی بر روی صفحۀ نازل تصفیه در قسمت شیر ورودی و خروجی سیستم تصفیه آب و فاضلاب می باشد که با خروج آب از داخت دستگاه، متناسب با درصد خلوصی که سیلیس به کار برده در فیلتر شنی دارد، املاح و ذرات ریز معلق در آب را جداسازی نموده و آب را با درصد خلوص مشخص از سیستم خارج می کند.

کاربرد عمدۀ فیلترهای شنی

کاربرد گستردۀ فیلترهای شنی و کربنی را می توان در سیستم های تصفیه آب و فاضلاب، صنعت شیلات، فیلتر شنی استخر ، سیستم تأسیسات موتورخانه خانگی و صنعتی، صنعت کشاورزی مشاهده نمود.

شرکت اطلس آب به عنوان یکی از سازندگان بزرگ در صنعت ساخت تجهیزات سیستم تصفیه خانه و همچنین انواع دستگاه فیلتر شنی در تهران می باشد. برای کسب اطلاعات دقیق نسبت به عملکرد و همچنین انتخاب مناسب ترین پکیج تصفیه آب و فاضلاب متناسب با سیستم تأسیساتی و کاربرد می توانید با پرسنل مجرب اطلس آب تماس بگیرید.

فیلتر شنی استخر نیز به منظور تصفیه آب استخر و نگهداری آب بدون کدورت به کار برده می شود. تعدد فیلتر شنی در سطح بازار بسیار است و قیمت فیلتر شنی بر اساس عملکرد و بازدهی که دارند، تعیین می شود. از این رو می توانید برای دریافت لیست قیمت انواع فیلتر شنی با قسمت فروش شرکت اطلس آب ارتباط برقرار کنید.

 

آدرس : تهران کیلومتر 20 جاده مخصوص جنب شرکت نفت پارس خیابان

    کیمیا پژوهان خیابان مارال رنگ پلاک 118

            فکس 46076976      تلفن  46073396      46076082  021 

      ایمیل atlasab724@gmail.com

ایمیل :
مبلغ : تماس بگیرید
وب سایت :
آدرس :
به این آگهی امتیاز بدهید :
10 / 10
از 1 کاربر

تماس با آگهی دهنده

شماره تماس شما : *
متن پیغام شما : *
تصویر امنیتی :

مشخصات آگهی

اضافه به علاقه مندی ها
تعداد بازدید : 268
نمایش همه
علاقه مندی ها ()