عملگر برقی آیوما از جمله پرکاربردترین قطعات کاربردی است که نقش بسزایی در عملکرد سیستم های خطوط انتقالات سیالات دارد. در نتیجه مجریان پروژه های خطوط لوله کشی متناسب با نقشۀ اجرای طرح می توانند از مزایای عملگرهای برقی آیوما برای کنترل سیستم های تصفیه آب استفاده نمود، چرا که با استفاده از این عملگرها می توانند میزان جریان دبی دریچه های خروجی را تحت کنترل نگه داشت. علاوه بر فروش عملگر برقی آیوما ، انواع کنترلر عملگرهای برقی آیوما، قطعات یدکی عملگرهای آیوما نیز در بازار عرضه می شوند که در صورت نیاز، صنعت گران بتوانند از مزایای آن در اجرای پروژه های عمرانی ساختمانی بهره گیرند. با توجه به عملکرد واحدی که کلیۀ عملگرها بر اساس آن ساخته شده اند، می توان به این مسئله اشاره نمود که بر اساس میزان دبی خروجی خطوط لوله کشی، نیاز به استفاده از مدل های مختلف از عملگرهای برقی است.  

خرید انواع عملگر برقی آیوما

عملگر برقی ربع گرد آیوما و عملگر برقی تمام گرد آیوما از جمله انواع عملگر برقی است که در سطح بازار عرضه می شوند. لذا برای اینکه بتوانند کنترل بهتری بر روی جریان باز و بسته شدن شیرآلات به صورت کاملاً مکانیزه داشته باشند. نیاز به استفاده از اکچویتورهای برقی است. به این ترتیب قادر خواهند بود که میزان و درصد باز و بسته شدن شیرآلات را تحت کنترل داشته باشند و از هدر رفت انرژی جلوگیری نمایند. سیستم واحد کنترل الکترونیکی، می تواند فرستندۀ مغناطیسی فعالی را با دقت بالایی ارسال کند و بدین وسیله گشتاور اعمالی که توسط شیرآلات عرضه می شود را به سیگنال های الکتریکی تبدیل کنند. بخش واحد کنترلر الکترونیکی عملگرهای برقی مجهز به سنسورهایی می باشند که بتوانند تغییرات گشتاور و ارتعاشات دما را تحت کنترل نگه دارند. واسطه هایی که بر روی شیرآلات عملگرهای برقی ربع گرد متصل می شوند، مطابق با استانداردهای جهانی ساخته می شوند که قادر به تأمین واسطه های استاندارد خروجی باشند. لذا استفاده از فلکه های دستی، تنها در واقع اضطراری و یا قطعی برق کاربرد عمده ای دارد ولی نصب عملگرهای برقی آیوما با نیاز به حداقل انرژی، قادر به کنترل شیرآلات صنعتی و خانگی خواهد بود.

فروش عملگر برقی آیوما به دلیل اینکه از کیفیت بالایی برخوردار می باشد و جزء برندهای معتبر محسوب می شوند، مورد استقبال مجریان طرح خطوط لوله کشی قرار گرفته می شود. در نتیجه هنگام خرید عملگر برقی آیوما، باید نسبت به نوع و عملکرد اکچویتور آگاهی کامل داشته باشید. چرا که انتخاب عملگر نقش مهمی در کارکرد خطوط لوله کشی دارد.برای اطلاع از فروش اکچویتور برقی آیوما به سایت مراجعه کنید. 

افزایش قدرت گشتاور مورد نیاز دستگاه، سایز و نوع شیرآلاتی که بر روی اکچویتورها برقی سوار می شوند و میزان سیالات خروجی از جمله پارامترهایی است که در انتخاب نوع عملگر برقی بسیار تأثیرگذار خواهند بود. در نتیجه بر اساس این موارد، می توانید انتخاب دقیقی از عملگرهای برقی داشته باشد. به همین منظور از عملگرهای برقی استفاده می کنند که به صورت کاملاً مکانیزه بر روی عملکرد شیرآلات کنترل داشته باشند. نحوۀ عملکرد عملگر برقی آیوما بدین شکل است که بر اساس گشتاور تولیدی و میزان ولتاژ انتخاب می شوند. از این رو قدرت عملگر برقی متناسب با ابعاد شیری که بر روی آن تعبیه شده است، میزان فشار سیال درون خطوط لوله کشی مشخص می گردد. همانطور که می دانید هدف بکار گیری از اکچویتورهای برقی آیوما این است که در دو حالت باز و بسته شدن شیرآلات را تحت کنترل داشته باشد که می توان به بستن کامل و یا تدریجی شیرآلات اشاره نمود.

گروه صنعتی برگزیدگان به عنوان یکی از با سابقه ترین مجموعه هایی است که در عرصۀ تجهیزات صنعتی در بازار فعالیت دارد و در حوزۀ تأمین محصولات عملگر برقی آیوما در تهران فعالیت خود را ادامه می دهد.

 

آدرس شرکت : خیابان خیام شمالی مقابل درب شرقی پارکشهر پاساژ بزرگ خیام طبقه پنجم واحد 570

تلفن تماس : 02133904298-02133941736-09123019961

ایمیل :
مبلغ : تماس بگیرید
وب سایت :
آدرس :
به این آگهی امتیاز بدهید :
10 / 10
از 1 کاربر

تماس با آگهی دهنده

شماره تماس شما : *
متن پیغام شما : *
تصویر امنیتی :

مشخصات آگهی

اضافه به علاقه مندی ها
تعداد بازدید : 261
نمایش همه
علاقه مندی ها ()