عملگر برقی از جمله وسایل مکانیکی است که در جهت بهبود عملکرد شیرآلات مختلف مورد استفاده قرار گرفته می شود. اکچویتور برقی به مکانیزمی گفته می شود که امکان باز و بسته کردن شیرآلات را فراهم می کند. بنابراین با خرید عملگر برقی می توانید میزان گشتاور خروجی و ورودی شیرآلات را تنظیم نمائید و در مصرف سیالات جلوگیری نمائید. با استفاده از این عملگرهای برقی می توان جریان الکتریسیته را به گشتاور تبدیل نمود و با نصب آنها بر روی الکترومکانیکی بر روی شیرهای صنعتی و خانگی، دیگر نیاز به کنترل دستی نیست و به راحتی می توان به صورت برقی شیرآلات را تنظیم نمود. کاربرد انواع عملگر برقی در فرآیند صنعتی می تواند یک حلقه کنترل اتوماتیک ایجاد کند و بدین وسیله بتوان باز و بسته کردن شیرآلات و همچنین حالت تدریجی مسیر جریان سیال را کنترل نمود. کاربرد شیرآلات مکانیکی در مسیر خطوط لوله کشی تأسیسات به وفور مشاهده می شود که می توان به مراکز تصفیه خانه، کارخانجات، شرکت های پتروشیمی و پالایشگاه ها، سیستم های تهویه مطبوع، فرآیند های هسته ای، خطوط انتقال سیالات و غیره اشاره نمود. برای اطلاع از قیمت عملگر برقی به سایت مراجعه کنید. 

فروش انواع عملگر برقی

همانطور که می دانید انواع عملگر برقی با دستورالعمل های متفاوت ساخته شده اند که دارای عملکرد متفاوتی نسبت به یکدیگر می باشند. همانطور که می دانید تکنسین های متخصص در حوزۀ ساخت اکچویتور توانسته اند که در دسته بندی اصلی چون عملگرهای دستی، عملگرهای برقی و عملگرهای بادی این عملگرها را تولید نمایند. در واقع این اکچویتورها در جهت بهره وری آسان تر و بازدهی بالاتر برای انواع شیرآلات، دریچه ها، تورین، دمپر و غیره ساخته شده اند. عملگر برقی 90 درجه، عملگر برقی تمام دور، کنترلر AC، عملگر برقی تک فاز هاسل، گیربکس تمام دور، کنترلر AM، گیربکس 90 درجه و ... نمونه ای از عملگر و قطعات مرتبط با سیستم های خطوط لوله کشی گاز و مایعات می باشد که نقش مهمی در بازدهی و راندمان کاری شیرآلات دارد.

اگر نصب عملگرهای برقی در قسمت های درست صورت بگیرد، می تواند نقش بسزایی در عملکرد کلی فرآیند سیستم لوله کشی داشته باشد و بتواند به صورت کنترل شده، جریان سیالات را بر حسب دبی در مسیر لوله ها هدایت کند. به عنوان مثال در پروژه های مختلفی چون یک طرفه وزنه ای، گلوب، شیر کشویی، فشارشکن یک طرفه سوپاپی، فرآیند صافی ها، شیر تخلیه هوا، شیر سوپاپی پروانه ای فلنج دار، شیر تخلیه هوا تک محفظه ای، شیر پروانه ای فلنج دار و ... مورد استفاده قرار گرفته می شوند. در نتیجه می توانید شاهد کارآمدی سیستم های خطوط لوله کشی باشید که به صورت کاملاً بهینه شده ساخته شده اند.برای اطلاع از فروش گیربکس آیوما به سایت مراجعه کنید. 

قیمت عملگرهای برقی

قیمت عملگرهای برقی به نوع، سایز و مدل اکچویتورهای برقی بستگی دارد. بنابراین پیش از خرید عملگرها می توانید با کارشناسان فروش تماس بگیرید. به این ترتیب می توانید از این عملگرها در مسیر خطوط لوله کشی استفاده نمائید که بتوانید کنترل بهتری بر روی جریان سیالات داشته باشید. معمولاً مجریان طرح های لوله کشی، متناسب با سیستم نقشه کشی خطوط لوله کشی، نوع عملگر برقی که باید در مسیر خطوط بر روی شیرآلات صنعتی و همچنین خانگی در نظر گرفته شوند، را مشخص می کنند.

عملگرهای برقی متناسب با نقشه خطوط لوله کشی و میزان جریان گشتاور سیالات بر حسب دبی، انتخاب می شوند. عملگر خطی، عملگر دورانی با زاویۀ محدود و عملگر دورانی پیوسته از جمله انواع عملگرهای اصلی است که نحوۀ عملکرد اکچویتور را در سیستم خطوط لوله کشی مشخص می کند. در نتیجه هنگام خرید عملگرهای برقی باید نسبت به نحوۀ عملکرد اکچویتور توجه کافی داشته باشید.

گروه صنعتی برگزیدگان از جمله شرکت های معتبر در حوزۀ فروش انواع عملگر برقی آیوما در تهران فعالیت خود را با پیشرفته ترین محصولات صنعتی ادامه می دهد.

آدرس شرکت : خیابان خیام شمالی مقابل درب شرقی پارکشهر پاساژ بزرگ خیام طبقه پنجم واحد 570

تلفن تماس : 02133904298-02133941736-09123019961

ایمیل :
مبلغ : تماس بگیرید
وب سایت :
آدرس :
به این آگهی امتیاز بدهید :
10 / 10
از 1 کاربر

تماس با آگهی دهنده

شماره تماس شما : *
متن پیغام شما : *
تصویر امنیتی :

مشخصات آگهی

اضافه به علاقه مندی ها
تعداد بازدید : 318
نمایش همه
علاقه مندی ها ()