عملگر auma از جمله وسایلی است که نقش بسزایی در عملکرد شیرآلات صنعتی و خانگی دارد. با استفاده از اکچویتورهای برقی آیوما دیگر نیازی به استفاده از کنترل دستی نیست و به صورت مکانیزه، فرآیند باز و بسته شدن شیرآلات صورت می پذیرد. این نوع عملگرها، دستور برقی را به واسطۀ منبع تغذیه به یک فعالیت مکانیکی تبدیل می کند و بدین وسیله دریچه باز و بسته به صورت کامل و یا تدریجی انجام می شود. این عمل به صورت کاملاً مکانیزه صورت می گیرد و فاکتورهای سرعت، دقت و حداقل مصرف انرژی به عنوان مهمترین پارامترهای تعیین کنندۀ در به کارگیری عملگرهای auma بر روی شیرآلات صنعتی می باشد. لازم به ذکر است که بیشترین کاربرد اکچویتورها، تعبیۀ آن ها بر روی شیرها می باشد. در واقع با کاربرد این عملگرهای الکتریکی می توانند ایمنی سیستم های صنعتی را ارتقاء ببخشند و به نوعی عملکرد جریان گشتاور سیالات در لوله کشی های صنعتی به طور کامل تحت کنترل خواهد بود.  برای خرید عملگر auma به سایت مراجعه کنید. 

فروش انواع عملگر auma

اکچویتورهای برقی بر اساس نوع عملکردی که باید داشته باشند، ساخته می شوند. عملگر خطی auma و عملگر دورانی auma از جمله انواع اکچویتور آیوما محسوب می شوند که نحوۀ عملکرد هر کدام از آنها با یکدیگر متمایز می باشد و متناسب با فرآیند سیستم های صنعتی ساخته شده اند. به طور کلی عملگرها در سه دسته بندی کلی چون عملگرهای پنوماتیکی، هیدرولیکی و الکتریکی ساخته می شوند. بدین وسیله می توانند کنترل بهتری بر روی جریان گشتاور سیالات داشته باشند. موتور الکتریکی، گیربکس، سیستم های کنترلی، گیربکس و سوئیچ حدی از جمله اجزای اصلی اکچویتور های برقی محسوب می شوند که نقش مهمی در عملکرد شیرهای صنعتی و خانگی دارند. با استفاده از عملگرهای برقی می توان میزان جریان خروجی دریچه ها را به صورت کاملاً دقیق تنظیم نمود. طراحی انواع عملگر auma بر اساس عملکرد گیربکس است که بدین صورت میزان سرعت موتور الکتریکی را کاهش می دهد و به سرعت دورانی مطلوب می رساند. کاربرد عملگرهای برقی auma نسبت به گذشته توسعه پیدا کرده است چون استفاده از ربات در جریان سیالات خطوط لوله کشی از اهمیت بسزایی برخوردار می باشد و نقش مستقیم بر روی دقت و پایداری سیستم های اتوماسیون صنعتی دارد.

در حال حاضر انواع عملگر auma در بازار عرضه می شوند که ارتباط مستقیم با عملکرد سیستم های کنترلی دارد و بدین وسیله نیاز به اپراتور کنترل دستی جریان گشتاور خطوط لوله کشی نمی باشد. در واقع استفاده از این امکانات به صنعت گران کمک می کند که بتوانند در هزینه های صنعتی خود صرفه جویی کنند و متناسب با بازدهی سیستم های صنعتی را نسبت به گذشته ارتقاء ببخشند. لازم به ذکر است که قیمت عملگرهای auma به نوع و سایز عملگر بستگی دارد و برای دریافت لیست قیمت انواع عملگر برقی آیوما می توانید با مرکز فروش شرکت تماس حاصل نمائید.

اکچویتور پنوماتیکی نیز یکی دیگر از انواع عملگر آیوما می باشد که در حوزۀ شیرآلات صنعتی مورد استفاده قرار گرفته می شود. نحوۀ عملکرد این نوع اکچویتورها بر اساس انرژی حاصله از افزایش فشار هوا می باشد. بدین وسیله کمک می کند که شیرآلات صنعتی بزرگ  به صورت خطی و یا چرخشی باز و بسته شوند. این نوع اکچویتورهای صنعتی متناسب با نوع و سایز شیرآلات، ساخته می شوند و ارتباط مستقیم با قدرت گشتاور ورودی و خروجی دریچه های شیرآلات صنعتی دارد.برای اطلاع از قیمت اکچویتور های برقی آیوما به سایت مراجعه کنید. 

لازم به ذکر است که هوای تأمینی عملگرهای پنوماتیکی آیوما بسیار کم هزینه و آسان می باشد. در ضمن میزان دمای هوا تأثیر مثبت بر روی عملکرد این نوع عملگرها دارد.

گروه صنعتی برگزیدگان یکی از بزرگ ترین شرکت های عرضه کنندۀ محصولات auma در تهران فعالیت می کند و امکان سفارش گیری از شهرستان ها را نیز با قیمت ارزان دارد.

 

آدرس شرکت : خیابان خیام شمالی مقابل درب شرقی پارکشهر پاساژ بزرگ خیام طبقه پنجم واحد 570

تلفن تماس : 02133904298-02133941736-09123019961

ایمیل :
مبلغ : تماس بگیرید
وب سایت :
آدرس :
به این آگهی امتیاز بدهید :
10 / 10
از 1 کاربر

تماس با آگهی دهنده

شماره تماس شما : *
متن پیغام شما : *
تصویر امنیتی :

مشخصات آگهی

اضافه به علاقه مندی ها
تعداد بازدید : 267
نمایش همه
علاقه مندی ها ()