دزدگیر اماکن یکی از پرکاربردترین تجهیزات امنیتی است که مجهز به سیستم اعلام سرقت و هشداردهنده می باشند. در دنیای امروز کاربرد دستگاه های حفاظتی بیش از دیگر تجهیزات الکترونیکی مورد استفاده قرار گرفته می شود و فرهنگ استفاده از دزدگیر برای ساختمان های مسکونی، اداری و تجاری بیش از پیش رونق پیدا کرده است. بنابراین عموم مردم می توانند از مزایای دستگاه های دزدگیر برای افزایش سطح ایمنی ساختمان محل زندگی و یا محل کار استفاده کنند و از سرقت لوازم خانگی و تجهیزات ارزشمند جلوگیری کنند. خرید دزدگیر اماکن برای آنکه بتوانند میزان حفاظت ساختمان را بیش از پیش افزایش دهند، با استقبال روبرو شده است. دستگاه های دزدگیر از بخش های متختلفی تشکیل شده است که این مسئله میزان حساسیت دستگاه را ارتقاء می بخشد.

دستگاه مرکزی دزدگیر، سنسورهای تشخیص حرکت، اسپیکر، باتری و ریموت کنترل از جمله مهم ترین قسمت های مختلف دستگاه دزدگیر اماکن محسوب می شوند که از عملکرد بالایی برخوردار می باشند. در نتیجه با استفاده از یک دستگاه دزدگیر امکان از راه دور به راحتی می توان اتصال خود را به واسطۀ چشمی های تعبیه شده در آن به صورت کنترل از راه دور برقرار کند و بدین وسیله توان کنترل و نظارت به واسطۀ گوشی های هوشمند را نیز ایجاد می کند. در نتیجه امکان نظارت و کنترل را برای مالک راحتر می کند. کاربرد دزدگیر اماکن به عنوان یک سیستم هشداردهنده برای تمام ساختمان ها ضرورت دارد، چرا که بدین وسیله با اطمینان خاطر می توانند سطح امنیت ساختمان را به میزان قابل توجهی افزایش دهند. نحوۀ عملکرد دزدگیر اماکن به این شکل است که در صورت فعال شدن، اگر فردی از مقابل چشمی دزدگیر عبور کند، قسمت هشداردهندۀ دزدگیر فعال می شود و متناسب با ساختار دزدگیر، LED روشن می شود و با صدای آژیر مالک ساختمان را مطلع می سازد.

خرید دزدگیر اماکن

همانطور که گفته شد، خرید و نصب دزدگیر اماکن ضرورت دارد و چندین سال است که نصب دزدگیر بیش از پیش مورد توجه قرار گرفته است. تجهیز ساختمان به سیستم دزدگیر امکان دیجیتالی امکان، کنترل ساختمان را هنگامی که افراد در ساختمان حضور ندارند را برای مالک ساختمان بوجود می آورد. در واقع با تجهیز ساختمان به سیستم هشداردهنده، موجب می شود که مالک با افزایش سطح امنیت ساختمان، از ورود افراد متفرقه به ساختمان جلوگیری کنند و بدین وسیله مانعی برای سرقت وسایل با ارزش موجود در ساختمان بوجود آورند.

در حال حاضر مدل های متنوعی از سیستم دزدگیر اماکن و دزدگیر منزل طراحی شده است که به تکنولوژی های پیشرفته مجهز می باشند و بدین وسیله توانسته اند به مقدار قابل توجهی امنیت ساختمان را در نبود ساکنین فراهم کنند.برای اطلاع از فروش دستگاه مرکزی سیستم اعلام سرقت به سایت مراجعه کنید.

سنسور چشمی، سنسور تشخیص دود و سنسور مگنت از جمله تجهیزات اصلی انواع دزدگیر اماکن می باشد. در نتیجه هنگام خرید دزدگیر اماکن و منزل نسبت به این مسئله توجه داشته باشید و متناسب با شرایط محیطی ساختمان، بهترین سیستم هشداردهنده را با قیمت ارزان خریداری نمائید.

در واقع با استفاده از سنسور چشمی، به راحتی می توانند محیط های مختلف ساختمان که قسمت های ورودی و خروجی ساختمان را به این فناوری مجهز می کنند، تا بدین وسیله با تحرک کوچکترین اجسام در مقابل سنسور چشمی، سیستم آژیر دزدگیر به صدا در آید. 

سنسور تشخیص دود نیز که یکی دیگر از سنسورهای ویژۀ دزدگیر اماکن محسوب می شود، به هنگام آتش سوزی فعال می شود و افراد را نسبت به آتش سوزی آگاه می سازد.

سنسور مگنت نیز به منظور کنترل باز و بسته شدن درب و پنجره در سیستم نظارتی دزدگیر اماکن به کار برده می شود.

شرکت فنی مهندسی فهام دُر به عنوان یکی از شرکت های معتبر، چندین سال است که در زمینۀ فروش تجهیزات ساختمانی و امنیتی در تهران فعالیت دارد.

آدرس دفتر خدمات فنی و تعمیرات :

تهران - خیابان امام خمینی خ میردامادی ( استخر سابق ) کوی آزمایش پلاک 3 واحد6

تلفن :02166704853.02166704273

شماره تلفن همراه : 09125149550

 آدرس ایمیل :info@fahamdoor.com

آدرس دفتر مرکزی : تهران -خیابان جامی - بعد از تقاطع میردامادی - پلاک ۵۸ -واحد ۱

راه های ارتباطی با ما 
☎️02166762647    ☎️02166762773    ☎️02166704853   ☎️02166704273

ایمیل :
مبلغ : تماس بگیرید
وب سایت :
آدرس :
به این آگهی امتیاز بدهید :
10 / 10
از 1 کاربر

تماس با آگهی دهنده

شماره تماس شما : *
متن پیغام شما : *
تصویر امنیتی :

مشخصات آگهی

اضافه به علاقه مندی ها
تعداد بازدید : 221
نمایش همه
علاقه مندی ها ()