نمایندگی اپتکس به عنوان یکی از مراکز معتبر و مجاز از سوی شرکت اصلی فعالیت حرفه ای خود را در حوزۀ خرید و فروش محصولات اپتکس با کیفیت اصل آغاز می کند. شرکت اپتکس از سال 1985 فعالیت خود را در زمینۀ تولید قطعات حساس اتوماسیون صنعتی از جمله انواع سنسور نوری، رفل کتوری، گیرنده های دیجیتالی و غیره آغاز نمود. شرکت اپتکس در کشور ژاپن راه اندازی شده است و تحولی عظیم در صنعت تولید دستگاه های دیجیتال، روبات و اتوماتیک ایجاد نموده اند. با توجه به گسترش کاربرد سنسورهای نوری در سطح جهان، موجب شده تا مجموعه های متعددی در زمینۀ واردات و فروش محصولات نمایندگی اپتکس اصل فعالیت داشته باشند. از این رو در ایران نیز برخی از مجموعه ها به عنوان نمایندگی های فروش محصولات اپتکس، مجوز لازم در خصوص این فعالیت را أخذ می کنند، تا بدین وسیله بتوانند به صورت قانونی واردات محصولات اپتکس را در داخل کشور بر عهده گیرند. شرکت اپتکس در ابتدا فعالیت خود را با نام sick آلمان آغاز نمود و بدین وسیله توانست محصولات اپتکس را به بازار اروپا صادر کند و با گسترش کاربرد این قطعات، امکان واردات انواع سنسور نوری و مجاورتی اپتکس نیز به داخل ایران نیز میسر شد.

معتبرترین نمایندگی اپتکس

در حال حاضر تعدد نمایندگی اپتکس در تهران بسیار نمی باشد. لذا برای خرید محصولات اپتکس اصل، باید دقت و توجه زیادی نمود. چرا که برخی از افراد سودجو به عنوان نمایندگی فروش محصولات اپتکس، اقدام به فروش محصولات تقلبی می کنند. داشتن سابقۀ فروش و اعتبار فعالیت شرکت یا همان نمایندگی، خود به تنهایی می تواند نشان دهندۀ فعالیت نمایندگی رسمی اپتکس در ایران باشد.

همانطور که می دانید محصولات اپتکس شامل قطعات الکترونیکی اتوماسیون صنعتی از جمله انواع سنسور نوری، سنسور مجاورتی و غیره می باشد. بنابراین شرکت های صنعتی برای آنکه بتوانند برای ساخت دستگاه های پیشرفتۀ اتوماتیک، سنسورهای نوری اپتکس را تهیه کنند، نیاز به مراجعه مراکز نمایندگی اپتکس می باشد. امروزه کاربرد سنسورهای نوری و لیزری برند اپتکس در جهان مشخص شده می باشد و در کشور ما نیز برای ساخت دستگاه های اتوماتیک صنعتی، پزشکی و غیره از محصولات شرکت اپتکس استفاده می شود.

شاخۀ اتوماسیون صنعتی بسیار گسترده می باشد چون نقش مهمی در صنعت ایفا می کند. لذا به همین دلیل کاربرد سنسورهای نوری برای تولید دستگاه های اتوماتیک متعددی به وضوح دیده می شود. از این رو مجموعه های تولیدی دستگاه های صنعتی می توانند برای خرید انواع سنسور نوری و لیزری اپتکس به نمایندگی معتبر اپتکس مراجعه کنند و با اطمینان خاطر، محصولات اپتکس را با قیمت ارزان به همراه گارانتی خریداری کنند.

کاربرد سنسورهای نوری که به عنوان حسگر در ساخت دستگاه های اتوماسیون صنعتی و غیره مورد استفاده قرار گرفته می شوند، از اهمیت بسزایی برخوردار می باشد. در واقع با استفاده از این قطعات الکترونیکی کوچک و ظریف به راحتی می توان، به میزان قابل توجهی در هزینه های ساخت و ساز و همچنین انرژی های مصرفی صرفه جویی نمود. لذا با گذشت زمان اهمیت محصولات شرکت اپتکس بیش از پیش بر صنعت گران  نمایان شد. برای خرید تجهیزات اتوماسیون صنعتی به سایت مراجعه کنید. 

نمایندگی مجاز اپتکس در تهران

فعالیت نمایندگی مجاز اپتکس در تهران با اعتبار آغاز می شود و هر مجموعه ای به راحتی نمی تواند این مسئولیت را انجام دهد. در واقع مراکز نمایندگی رسمی اپتکس تحت نظارت شرکت اصلی اقدام به فروش قطعات اورجینال شرکت اپتکس می کنند. در ضمن تعدد محصولات اپتکس که توسط نمایندگی های معتبر به فروش می رسد، بسیار است. بدین وسیله مشتریان می توانند با اطمینان خاطر سنسورهای نوری و لیزری اپتکس را با قیمت مناسب خریداری نمایند.

تهران اتوماسیون نیز به عنوان نمایندگی رسمی شرکت اپتکس در تهران، امکان واردات محصولات اورجینال این شرکت را با قیمت مناسب ایجاد نموده است.

آدرس : تهران، لاله زار جنوبی، جنب بانک ملت، پاساژ بوشهری، طبقه همکف، پلاک ۶۷

ایمیل : info@teh-automation.com

شماره های تماس : ۳۳۱۱۷۷۲۳  ۰۲۱ - ۳۳۱۱۷۶۵۱  ۰۲۱ - ۳۳۹۴۴۸۴۲  ۰۲۱

تلفکس : ۳۳۹۴۴۸۱۲  ۰۲۱

ایمیل :
مبلغ : تماس بگیرید
وب سایت :
آدرس :
به این آگهی امتیاز بدهید :
10 / 10
از 1 کاربر

تماس با آگهی دهنده

شماره تماس شما : *
متن پیغام شما : *
تصویر امنیتی :

مشخصات آگهی

اضافه به علاقه مندی ها
تعداد بازدید : 313
نمایش همه
علاقه مندی ها ()