قرارداد صنفی از جمله قراردادهای مهمی است که توسط اتحادیه های صنفی تنظیم می شود و میان شرکت های مختلف درج می شوند تا به واسطۀ آن بتوانند ارتباطات کاری داشته باشند. در واقع از وظایف اتحادیه های صنفی می توان به این مسئله اشاره نمود که از تشکیل کمیسیون های بازرسی که برای نظارت بر نحوۀ عملکرد واحدهای مختلف صنفی که عضو مجموعه می باشند، در نظر گرفته می شود. لازم به ذکر است که هر کدام از اعضای اصناف باید یک سری وظایف را در نظر بگیرند که بر خلاف اتحادیۀ اصناف مرکزی نباشد. در نتیجه نیاز به تنظیم قرارداد صنفی دارند. صنف های متعددی در کشور در حال فعالیت می باشند. این اصناف مشاغل مختلفی را شامل می شوند که برای معاملاتی که باید به صورت رسمی با همکاران خود و یا مردم داشته باشند، نیاز به تنظیم قرارداد صنفی دارند که بتوانند حقوق طرفین معامله را در آن ذکر کنند. بدین وسیله ماده های قانونی در بندهای قرارداد صنفی ذکر می شوند تا راهکاری برای ادامۀ معاملات قانونی بین طرفین باشد. در واقع این قرارداد، یکی از اسناد محکم و رسمی است که از آن می توان در مراجع قانونی استناد کرد و به نوعی تعهداتی که طرفین اصناف باید آن را اجرا می کردند، اشاره نمود.

دانلود فایل قرارداد صنفی

در حال حاضر امکان دانلود فایل نمونه قرارداد صنفی در فضای اینترنت، توسط یک سری مجموعه های کاری فعال و متخصص، در دسترس شما صنف کاری فعال قرار می دهند. در نتیجه اگر تمایل به معامله با مردم و یا دیگر اصناف می باشید، نیاز به تنظیم قرارداد همکاری دارید، می توانید از مواد ذکر شدۀ از پیش آمادۀ فایل خام نمونه قرارداد صنفی استفاده کنید و مناسب ترین قرارداد را برای امضای طرفین تنظیم کنید. این نوع قرارداد که میان اصناف گوناگون تنظیم می شود، به گونه ای تضمین کنندۀ لازم و ضروری برای عدم هر گونه سوء استفاده از طرفین معامله می باشد. بنابراین با استناد به این قرارداد،  طرفین معامله قادر خواهند بود تا از حقوق خود دفاع کنند، ضمن آنکه طرفین قرارداد باید کارهایی که به آنها محول شده است را به درستی انجام دهند.

به این ترتیب اصناف باید متناسب با نوع فعالیتی که انجام می دهند، معاملات و همکاری هایی را با دیگر همکاران و شرکت ها داشته باشند تا بتوانند وضعیت کاری خود را سر و سامان و یا گسترش دهند. در نتیجه برای آنکه بتوانند همکاری خود را آغاز کنند، باید تنظیم قرارداد صنفی میان طرفین امضاء گردد. سپس بر اساس مواردی که طرفین در قرارداد ذکر کرده اند، تعاملات معاملاتی خود را داشته باشند. از این رو قادر خواهند بود تا از حقوق خود دفاع کنند. ضمن آنکه وظایفی که بر عهدۀ آنان می باشد را باید به درستی انجام دهند و در صورت هر گونه عدم اجرای تعهد، طرفین می توانند با مراجعه به مراکز قانونی، شکایت خود را به صورت قانونی مطرح کنند. برای اطلاع از هزینه قرارداد خدمات صنفی به سایت مراجعه کنید. 

دانلود نمونه قرارداد صنفی با قیمت ارزان

دانلود نمونه قرارداد صنفی با قیمت ارزان در فضای اینترنت، در دسترس اصنافی قرار می گیرد که اطلاعات جامعی نسبت به بندهایی که باید در این قرارداد ذکر شود، ندارد. در نتیجه استفاده از این نوع نمونه قراردادهای صنفی، موارد قانونی که طرفین قرارداد باید آنها را رعایت کنند، بیان می شود. صنوفی که تمایل به تهیه و تنظیم این نوع قراردادها را دارند، می توانند از دانش افرادی که در این حوزه تخصص دارند به منظور تنظیم قرارداد صنفی استفاده کنند.

آقای قرارداد یکی از مجموعه هایی است که برای اینکه اصناف بتوانند با یکدیگر همکاری داشته باشند، نمونه قرارداد صنفی را تنظیم می کنند و برای دانلود با قیمت ارزان در اختیار اصناف قرار می دهند.

 شماره تماس و تلگرام : 09129588060

ایمیل :
مبلغ : تماس بگیرید
وب سایت :
آدرس :
به این آگهی امتیاز بدهید :
10 / 10
از 1 کاربر

تماس با آگهی دهنده

شماره تماس شما : *
متن پیغام شما : *
تصویر امنیتی :

مشخصات آگهی

اضافه به علاقه مندی ها
تعداد بازدید : 264
نمایش همه
علاقه مندی ها ()