سنسور نوری یکی از مهمترین قطعات دستگاه های اتوماتیک صنعتی و اتوماسیون می باشد. نحوۀ عملکرد سنسورهای نوری بدین شکل است، نوری که از دستگاه های سنسور خارج می شود، به محض آنکه با جسم خارجی برخورد کند، عملیات از پیش برنامه ریزی شده را اجرا می کند. به همین دلیل خرید اینترنتی سنسورهای نوری روزبروز مورد استقبال تولیدکنندگان و عرصۀ صنعت اتوماسیون قرار گرفت تا بتوانند محصولات خود را به تکنولوژی پیشرفته تر مجهز کنند و امنیت سیستم ها را ارتقاء ببخشند. ساختار سنسورهای نوری و مجاورتی بسیار ساده و راحت می باشد و این در حالی است که از دور بسیار دشوار به نظر می رسند. از انواع دستگاه سنسور برای تولید محصولات صنعتی متعددی استفاده می شوند. به عنوان مثال برخی از سیستم های دزدگیر از انواع محصولات سنسور نوری بهره می گیرند تا از تجاوز افراد متفرقه به اماکن جلوگیری کنند.

انواع سنسور نوری

سنسورهای نوری به سه دستۀ اصلی تقسیم بندی می شوند که می توان به انواع سنسور نوری رفلکتوری و سنسورهای نوری دو طرفه  و یک طرفه اشاره نمود که هر کدام دارای یکسری ویژگی های منحصر به فرد می باشند. نحوۀ کارکرد سنسور یک طرفه (Diffuse Reflective) بدین صورت است که بدون سیستم رفلکتور فعالیت خود را انجام می دهد و بر اثر برخورد مستقیم نور به جسم فرمان از پیش پیاده سازی شده را اجرا می کند.

از مهمترین برندهای سنسورهای نوری در جهان می توان به سنسورهای نوری لنبائو چین، انواع سنسور نوری اپتکس ژاپن و سنسورهای نوری هانیانگ کره جنوبی اشاره نمود که در سراسر جهان عرضه می شوند. برای خرید سنسور فیبر نوری به سایت مراجعه کنید

خرید انواع سنسور نوری

خرید سنسورهای نوری، سنسورهای مجاورتی، چشم های الکترونیکی و دستگاه های کنترلر از این قبیل توانسته اند رشد بسیار زیادی در صنعت تولید دستگاه های اتوماتیک صنعتی و غیر صنعتی به وجود آورند. در نتیجه سال های اخیر شاهد پیشرفت محصولات صنعت اتوماسیون، صنعت دستگاه های امنیتی، دستگاه الکترونیک اتوماتیک برقی و غیره باشیم. تمام سنسورها را بر اساس نیاز و محصولاتی که نیاز به سیستم های نظارتی دارند، طراحی شده اند تا از بازدهی بالایی برخوردار باشند.

شرکت اتوماسیون تهران به عنوان نمایندۀ رسمی شرکت های معتبر، فروش انواع سنسورهای مجاورتی، نوری و القایی را با کیفیت اورجینال در تهران انجام می دهد. برای آگاهی از موجودیت و قیمت انواع سنسور نوری می توانید با مرکز فروش تهران اتوماسیون تماس بگیرید تا شما را برای خرید مناسب ترین سنسور با بهترین کارایی راهنمائی کنند.

ایمیل :
مبلغ : تماس بگیرید
وب سایت :
آدرس :
به این آگهی امتیاز بدهید :
10 / 10
از 1 کاربر

تماس با آگهی دهنده

شماره تماس شما : *
متن پیغام شما : *
تصویر امنیتی :

مشخصات آگهی

اضافه به علاقه مندی ها
تعداد بازدید : 379
نمایش همه
علاقه مندی ها ()