مبل به معنای نشیمن گاه بوده و برای راحتی در امر نشستن تولید شده است. در واقع مبل چهارپایه ای است که به صورت راحت تعبیه شده و می توانیم به جای نشستن بر روی زمین برروی آن بنشینیم. مبل ها انواع مختلفی دارند که از مدل های متداول و راحت مبل، مبل راحتی می باشد. همان طور که از نام مبل راحتی مشخص است به صورت راحتی می توان از آن استفاده کرد. بسیاری از افراد راحتی را به زیبایی و دیگر مزایا ترجیح می دهند که بسیار هم مهم می باشد و از این رو خرید و فروش انواع مبل راحتی را انجام می دهند .

 مبل ها به انواع مبل راحتی ، مبل استیل و مبل کلاسیک تقسیم بندی می شوند. مبل های کلاسیک و استیل تقریبا یکی هستند ولی در بخش هایی هم تفاوت دارند ولی مبل راحتی فرق عمده ای با دیگر مبل ها دارد. نرم بودن نشیمن گاه یکی از ویژگی های مبل راحتی می باشد. همین طور داشتن دسته های پهن و نرم و استفاده از بالشتک بر روی آن هم از ویژگی های دیگر مبل راحتی می باشد.

از انواع مبل راحتی می توان به کاناپه، لاوست، مبل تخت خواب شو و مبل ال شکل و... اشاره کرد.  نشیمن گاه مبل راحتی می تواند به صورت پیوسته و جدا شونده باشد که هر کدام مزایا و معایب خود را دارند مثلا مبل راحتی با نشیمن گاه پیوسته می تواند سالم تر بماند و دیر تر خراب شود ولی مبل راحتی با نشیمن گاه جدا شونده امکان تعویض قسمت های مختلف آن را دارد. استفاده از مبل راحتی موکا بسیار راحت بوده و امروزه طرفداران بسیاری را در میان جوانان دارد. مبل راحتی به خانه سبک مدرنی میدهد و در استفاده از آن اذیت نمی شوید. هم چنین برای افراد سالمند نیز استفاده از مبل راحتی می تواند راحتی را برای آنان به وجود بیاورد. برای دید محصولات به سایت مراجعه کنید.

ایمیل :
مبلغ : تماس بگیرید
وب سایت :
آدرس :
به این آگهی امتیاز بدهید :
10 / 10
از 1 کاربر

تماس با آگهی دهنده

شماره تماس شما : *
متن پیغام شما : *
تصویر امنیتی :

آگهی های مشابه

خرید و فروش انواع مبل راحتی
خرید و فروش انواع مبل راحتی
شنبه 18 آبان 1398 در ساعت 14 : 46 دقیقه
تماس بگیرید
خرید صندلی گردان
خرید صندلی گردان
چهارشنبه 27 شهریور 1398 در ساعت 17 : 9 دقیقه
تماس بگیرید
 انتخاب مبل تختخواب شو
انتخاب مبل تختخواب شو
چهارشنبه 27 شهریور 1398 در ساعت 16 : 1 دقیقه
تماس بگیرید
صندلی راک راحتی
صندلی راک راحتی
چهارشنبه 27 شهریور 1398 در ساعت 15 : 45 دقیقه
تماس بگیرید
خرید مبل راحتی
خرید مبل راحتی
پنجشنبه 21 شهریور 1398 در ساعت 13 : 48 دقیقه
تماس بگیرید
[ مجموع 5 آگهی ]

مشخصات آگهی

اضافه به علاقه مندی ها
شنبه 18 آبان 1398 در ساعت 14 : 46 دقیقه
تعداد بازدید : 41
نمایش همه
علاقه مندی ها ()